momtazmarket_LOGO_green_tiny
0

سبد خرید شما خالی است.

اجاره بازی چگونه انجام می شود؟

با توجه به قیمت دلار و مبالغ بالای دیسک های PS4 خرید دیسک اورجینال بازی به صرفه نمیباشد که مناسب ترین راه اجاره بازی برای مدتی معلوم است و همچنین شراط کنونی کشور در رابطه با ویروس کرونا و خطرات احتمالی و حفظ بهداشت شما گیمرهای عزیز می توانید بدون حضور در فروشگاه بازی مورد علاقه خود را درب منزل تحویل گرفته و مبلغ آن را به صورت اینترنتی پرداخت کنید

هنگام تحویل بازی رعایت موارد زیر الزامی است!

هنگام تحویل بازی باید یکی از مدارک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی هوشمند یا شناسنامه و یا گواهی نامه هوشمند تحویل پیک داده شود; ضمن اینکه برای تایید هویت حضور والدین یا سرپرست کودکان اجباری است.

تمامی دیسک ها قبل از ارسال و تحویل به مشتری از نظر صحت سلامت باکس و بازی بررسی شده و موارد احتمالی خاص در فاکتور نوشته می شوند، لذا مراقب آسیب رسیدن به دیسک و باکس باشید، خسارات وارده به دیسک و باکس بازی هنگام بازگشت لحاظ خواهند شد.

ارسال سفارشات به دلیل ساعات کاری فروشگاه بین ساعات 9 صبح و 21 غیر از روزهای تعطیل انجام می شوند و سفارشات خارج از این ساعات به یک روز بعد موکول خواهند شد ( شروع اجاره از زمان تحویل بازی توسط پیک محاسبه می شود )

در صورت مشکل در اجرای بازی یا خرابی دیسک و موارد این چنینی حتما قبل از پایان همان روز باید با فروشگاه جهت بررسی یا تعویض دیسک تماس گرفته شود در غیر این صورت هزینه اجاره بازی لحاظ خواهد شد.

گیمر عزیز، اگر بازی اجاره شده را زودتر از موعد تمام کرده و یا به هر دلیلی علاقه ای به ادامه انجام بازی نداشتید نگران هزینه پرداخت شده نباشید می توانید بدون پرداخت هزینه اضافه بازی خود را با موارد دیگری که در فروشگاه موجود است تعویض کنید. جهت تعویض بازی از طریق شماره ثابت فروشگاه جهت هماهنگی تماس گرفته و بازی جدید را درب منزل تحویل بگیرید ( هزینه پیک در موارد تعویض بازی محاسبه خواهد شد )

0